חוג אלעד

תוכנית טיולי חוג אלעד לשנת תשע"ח / 2017-2018


תאריך יום ושעה מסלול מפה מדריכים איסוף מחיר
1 20 - 21 / 10 ו' בוקר כנרת שלי  1 ליאור אנמר + יפורסם צפון 300
שישי: ירידה מרמה"ג (מסוסיתא לנחל עין גב או ממבוא חמה להאון), הליכה לאורך חוף הכנרת עד מעגן, אנדרטת אסון מעגן, שחיה לאי מול מעגן, סכר דגניה, שחיה בירדן עד סכר אלומות, הליכה דרומה עד מנחמיה. שבת: תצפית נחל דליות, דיר עזיז, חורבת כנף, כפר עקב, הליכה על שפת הכנרת עד בית הבק או אפילו עד חוף אמנון.
2 10 - 11 / 11 ו' בוקר חלומות על חלמוניות  11 שי בייטנר + בועז לנגפורד דרום 300
שישי: חורבת עוזה, מאגורת כיסן, נחל כיסן, נחל להט (חלמוניות), כביש 258. שבת: עלייה בנחל אבוב, מצפה זוהר, ראש זוהר, רוגם זוהר, מאגורת כידוד, נחל פראים, מאגורת מנחם, מצפור עומר, נחל רחף עליון, כפר הנוקדים.
3 01 - 02 / 12 ו' ישן וחדש בצפון ים המלח  8, 9 ליאור אנמר + שי בייטנר יהודה 300
שישי: גשר עבדאללה ובית הערבה הישנה, שפך הירדן, מפעל האשלג, משטרת הלידו, השכונה העברית, מחנה ירדני, מלון קליה, האנדרטה המחודשת למחנה הקודחים בקלי"ה, מעלה עין פשחה, ראס פשחה, חורבת מזין. שבת: שפך הקדרון, מחסום מצוקי דרגות.
4 14 - 16 / 12 ה' אחה"צ בערבות הנגב מסתובב גמל 1,2 16, 18 ליאור אנמר + יפורסם דרום 395
חמישי: נסיעה ולינה בחורשת בארותיים. שישי: עזוז, באר משה ואהרון, גבעת שריונים, בור הסבחה, דרך הפטרולים, הר עזוז, מאגורת קדם, הר חמרן, נחל חורשה (לינה). שבת: רמת ברנע, אנדרטת יאיר פלד, נחל עכשוב, הר עקרב, בור חמת.
5 12 - 13 / 01 ו' בוקר ערוגות קדם  8, 9 שי בייטנר + לוטן בן-ארי יהודה 300
שישי: יציאה ממיצד (אספר), הליכה לנ.ג. 884, ירידה לואדי עוקרה, עליה לעין א דרת, ירידה בואדי דרת עד לנחל ערוגות, חירבת א דיר עליה, לינה ברוג'ום א נאקה. שבת: גלעד שושנה ועודד, מצפה קדם, מפל קדם, רחצה בבורות קדם, ירידה לעין גדי.
6 02 - 03 / 02 ו' בוקר בתרונות ונחלים, מערות ותלים  13 תום צור + ליאור אנמר דרום 300
שישי: שמורת פורה, תל נגילה, נחל סד, בתרונות רוחמה, רוחמה, חורבת גממה, נחל רוחמה, קבר אריאל שרון, לינה ביער דורות. שבת: איבים, מערת התמשיחים, נג'ד, גבעת המרדפים, נחל שקמה, דיר סניד, יד מרדכי, שמורת כרמיה, מאגר שקמה, חוף זיקים.
7 22 - 24 / 02 ה' אחה"צ בראשית פרק ד' 1,2 14, 17 ליאור אנמר + בועז לנגפורד דרום 395
חמישי: נסיעה ולינה ליד מוצא נחל שרף. שישי: גבעת מדור, נחל עפרן, הר כרבולת, נחל מדור, מסילת הרכבת. שבת: הר החלק, נחל שרף, קניון נחל שרף, גב שרף.
8 09 - 10 / 03 ו' בוקר אירוס פה, אירוס שם  3 יפורסם + יפורסם צפון 300
שישי: בדגש אירוס הגלבוע: הר ברקן, הר אחינועם, מצוק גפת, נ.ג. 447, מצפה גלבוע, נ.ג. 420 / 423, ירידה במתלול אבינדב, מערת אבינדב, עין מודע, הקפצה ברכב ללינה בחניון יער קקל בסמוך לכפר א-דחי ושכונת עפולה עלית. שבת: בדגש אירוס נצרתי: גבעת המורה, ריכוזי האירוס הנצרתי, מזרחה לכיוון חרבת קרה, גבעת בוליק, צפונה בסמוך לתורמוסי נעורה, חורבת סהר, חורבת יפתחאל בן-אל, גבעת המורה, קבר נבי דחי, אופציה: כניסה למסגד הגדול החדש שלהם.
9 22 - 24 / 03 ה' אחה"צ בראשית פרק ה' 1,2 17 לוטן בן-ארי + ליאור אנמר דרום 395
חמישי: נסיעה ולינה. שישי: כביש בה"ד 1 התחלת סמ"ש סגול, הר רמון, מעלה ערוד, הר עדו, חניון לילה מצוקי לוץ. שבת: מצוקי לוץ, הר עודד, מפער פיטם, נחל עפיפון, שביל ישראל, פריזמות בזלת, מצפה רמון.
10 13 - 14 / 04 ו' בוקר     שי בייטנר + נעם בן-משה יפורסם 300
שישי: יפורסם שבת: יפורסם
11 04 - 05 / 05 ו' בוקר     תום צור + שי בייטנר יפורסם 300
שישי: יפורסם שבת: יפורסם
12 25 - 26 / 05 ו' בוקר סיום עונה בכרמל 4 4 סיקו + נעם בן-משה יפורסם 300
שישי: בית ליזרוביץ' (תחנת הדלק בצומת עין הוד), נחל אורן, חורבת קרתה (אופציה: מחנה המעפילים בעתלית), לאורך החוף צפונה, חורבת כונס, תל שקמונה, ראש הכרמל, מערת אליהו, תצפית סטלה מאריס, הקפצה ללינה. חינגת סיום העונה! שבת: הקפצה למושבה הגרמנית, שבילי מדרגות אל גן האם, נחל לוטם, נחל עמיק, נחל שיח ורחצה במעיינות, נחל אזוב, שדרות חורב, נחל עמירם, מערות עובדיה, שביל וואדיות חיפה, עין קדם, טירת כרמל.
(1) מסלול משוער (2) מחיר כולל ג'יפ מנהלות (3) מחיר כולל אתר בתשלום (4) תשלום נוסף לכניסה לאתר (5) להביא לבוש צנוע
נא להתעדכן באתר האינטרנט של חוג אלעד http://hug-elad.org וב"טיולי איילה" 9436030/9 - 03.